INTERNETOVÁ TELEVIZE SLEDOVANITV.CZ

 

Služba sledovanitv.cz je jednoduchá a zároveň mobilní televize šířená po internetu, která není nijak závislá na satelitním nebo digitálním vysílání. Takže ji můžete sledovat všude tam, kde jste připojení k internetu - tzn. kabelem nebo přes wifi.

 

Zde ji můžete ZDARMA vyzkoušet: sledovanitv.cz

 

Jak získat televizi?

Televize je součástí tarifů internetového připojení. Získají ji od nás všichni zákazníci bez ohledu na to, který zrovna využívají tarif.

 

Jak spustit online televizi?

Sledovanitv.cz je možné spustit prostřednictvím prohlížeče na kterémkoliv zařízení, které je připojeno k internetu. Tzn. nezáleží na tom, jestli máte v telefonu nebo počítači Firefox, Internet Explorer nebo Safari. K dispozici jsou také aplikace dostupné v iTunes AppStore nebo na Google Play nebo Microsoft Store.

Pokud byste chtěli online televizi spustit na běžné TV, je to možné přes speciální set-top-box. A pro majitele televizí značky Samsung je připravena Samsung Apps, Panasonic přes Smart TV, kterou si stáhnete a pak už jen sledujete :-)

 

Služba SledovaniTV.cz je provozována firmou sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČO: 0167901

© 1997 - 2018 Jaroslav Novotný - NetOpen. Všechna práva vyhrazena.